Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja narzeczeńska - co warto o niej wiedzieć?

Sesja narzeczeńska - co warto o niej wiedzieć?

Dla Was, o Was

Sesja narzeczeńska to wydarzenie tylko dla was. To właśnie z tego powodu jest wyjątkowa. Macie możliwość pobyć razem, porandkować w fajnych okolicznościach przyrody. Możecie odetchnąć nieco od mozolnych przygotowań ślubnych. 

Sesja naturalna, w duchu fotografii lifestyle

Początkowo dla większości par (zwłaszcza dla chłopaków:) jest to nowa sytuacja, budzi swego rodzaju skrępowanie – trochę jak na pierwszej randce. Z każdym kolejnym zdjęciem ten cały stres znika i pojawiają się u Was błyszczące oczy, czułe gesty, wspomnienia najfajniejszych wspólnych momentów. Nie będziecie musieli uśmiechać się do zdjęć, patrzeć w obiektyw i pozować na zawołanie. W naturalny sposób tworzymy zdjęcia spacerując po łące, po lesie, nad jeziorem. Jeśli pozowolicie się zbrać w miejsca z dala od szumu i zgiełku, jeśli pokażecie mi Wasze ukochane miejsca stworzymy wspaniałe zdjęcia, do których będziecie z sentymentem wracać po latach.

Próba generalna przed Waszym ślubem

Na każdym kroku podkreślam jak wielką wartość ma wzajemne poznanie się z Waszym fotografem. Sesja narzeczeńska jest ku temu wspaniałą okazją. Ja mogę dowiedzieć się jakimi jesteście ludźmi, gdzie lubicie spędzać wolny czas, na czym Wam najbardziej zależy. Możecie zobaczyć jak pracuję, sprawdzić czy rzeczywiście dobrze czujecie się w moim towarzystwie. Dla Was Dziewczyny jest to też szansa żeby przetestować próbny makijaż ślubny w akcji :) Sesja narzeczeńska umożliwia zbudowanie wzajemnej relacji, zaufania. W dniu Waszego ślubu jestem dla Was po prostu Izą, która ma dla Was zawsze dobre słowo i jest obok po to by podarować Wam coś absolutnie wyjątkowego, wspaniałe wspomnienia w postaci zdjęć.

Na czym polega wyjątkowość sesji narzeczeńskiej? Po takim spotkaniu nawet najbardziej nieśmiałe osoby oswajają się z  aparatem.

--------------------------------

Sesja narzeczeńska – wskazówki: 

Miejsce

​Idealną przestrzenią na wykonanie sesji narzeczeńskiej jest:

- taka, którą znacie, która coś o Was mówi

- lub odwrotnie możecie zdać się na mnie i odwiedzić podczas sesji zupełnie miejsce (o moich ulubionych miejscach na sesję poczytacie w innym artykule na blogu (klik))

Dlaczego? Ponieważ miejsce jest jedynie tłem do Waszych zdjęć. Głównymi bohaterami jesteście Wy. Pomyślcie gdzie czujecie się swobodnie: wśród natury czy na klimatycznych miejskich uliczkach? Lubicie wędrować po górach czy spacerować boso po plaży? A może oboje kochacie wspólne wieczory we własnym mieszkaniu z lampką dobrego wina w dłoni? Być może spełniacie się gotując razem pyszności we własnej kuchni? Pomyślcie, sesję zrealizujemy gdzie tylko zechcecie!

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

​Wybierzcie na sesję sprawdzone ubrania. Najważniejsze jest to by zdjęcia pokazały Waszą osobowość, Wasz styl i charakter. Postawcie na minimalizm i ponadczasowość ubrań zarówno w kolorystyce jak i we wzorach. O tym jak się ubrać na sesję pisałam także tutaj 

Oprócz niewątpliwej pamiątki jaką będzie dla Was taka sesja, zdjęcia z niej możecie wykorzystać do zaproszeń ślubnych. Możecie podarować je także w formie prezentu rodzicom podczas wesela. Czy znajdziecie coś co sprawi im więcej radości niż album, ramki z Waszymi zdjęciami?

Mam dla Was ostatnią radę - przed sesją dobrze się wyśpijcie i troszkę za sobą stęsknijcie :) 

A teraz już bez przeciągania zabieram Was na zachód słońca z Martyną i Patrykiem.

A jeśli macie jakieś pytania czekam na Was: izabelagawronfotografia@gmail.com

 

 

11/64/sesjanarzeczenska097bw.jpg

52/25/sesjanarzeczenska094bw.jpg

74/48/sesjanarzeczenska095bw.jpg

49/66/sesjanarzeczenska093bw.jpg

31/68/Bez nazwy-1.jpg

33/68/sesjanarzeczenska103bw.jpg

87/36/sesjanarzeczenska102bw.jpg

68/98/sesjanarzeczenska101bw.jpg

97/32/sesjanarzeczenska099.jpg

48/95/sesjanarzeczenska098bw.jpg

94/69/sesjanarzeczenska100bw.jpg