Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

O mnie 

Cześć, nazywam się Izabela. Miło mi, że tutaj zaglądacie.

 Mam nadzieję, że niebawem spotkamy się na sesji :)

 

Fotografią interesowałam się od dzieciństwa, zawsze też uwielbiałam otaczać się ludźmi, zwłaszcza kontakt z dziećmi. Łapanie momentów za pomocą aparatu było moim marzeniem od czasów szkolnych. Swoją wielką życiową pasję zamieniłam w zawód i sposób na życie.  Od 8 lat zatrzymuję najpiękniejsze chwile Waszego życia poprzez zdjęcia. Uczestniczę w Waszych ślubach, wspólnie planujemy sesje ciążowe, doradzam Wam jak najlepiej zorganizować sesję noworodkową, roczkową czy rodzinną. 

Uważam, że każdy z nas zasługuje na piękne zdjęcia. Moim zadaniem jako fotografa jest stworzyć najpiękniejsze zdjęcia Waszej rodziny, z których będziecie dumni. Zdjęcia, które nie przeminą niezależnie od mody.

Najpiękniejsze sesje powstają zawsze w oparciu o wspólne zaufanie dlatego pozwólcie, że opowiem też o sobie w kilku słowach. Największą życiową inspiracją jest moja rodzina. To z nimi spędzam aktywnie czas w otoczeniu natury. Podróże te mniejsze i większe to znacząca część naszego życia. W każdym miejscu szukam naturalnego piękna, ogromnie cenię w ludziach dobro i optymizm. Uwielbiamy Włochy, to tam wzięliśmy ślub i to tam wracamy najczęściej.

 

Fotografia pozwala mi opowiadać historie wielu rodzin, zatrzymujemy dla Was najpiękniejsze wspomnienia. To, że wracacie na kolejne sesje jest największym ukłonem w moją stronę. Często poznajemy się na etapie kiedy planujecie ślub, po jakimś czasie przybywacie na sesję ciążową, a za kilka chwil planujemy sesję rodzinną. Jestem zakochana w pracy z dziećmi dlatego moją główną specjalizacją są zdjęcia dziecięce (sesje noworodkowe, sesje niemowlęce, zdjęcia rodzinne). Mają w sobie mnóstwo wspaniałej energii. Fotografowanie dzieci wymaga sporej wiedzy psychologicznej, olbrzymiej ilości energii, cierpliwości, uśmiechu. Uczy niesamowicie optymizmu i radości z małych rzeczy.

 

Wierzę, że to co proste i prawdziwe jest najbardziej niezwykłe. Celuję w fotografie pełne naturalnego, ciepłego światła. Jasne i pastelowe kolory. Minimalistyczne, ponadczasowe kadry. Staram się by takie były moje zdjęcia. By przywoływały w Was żywe wspomnienia. By były szczere. By dawały Wam radość.

Jeśli marzy się Wam rodzinna sesja w przyjemnej atmosferze, naturalna sesja noworodkowa, romantyczny plener ślubny czy dowolnie inna sesja - czekam na Twoją wiadomość :) Jako fotograf pracuję na terenie całego Śląska, między innymi w miastach takich jak: Katowice, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Zawiercie.

 

 Wybierz sesję dla siebie   |   Napisz do mnie   |  FACEBOOK   |   INSTRAGRAM