Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Jaką sesję zdjęciową wybrać dla siebie?

Jaką sesję zdjęciową wybrać dla siebie?

 Kochasz otoczenie natury, a może lepiej czujesz się w zaciszu własnego mieszkania? Spodziewasz się dziecka, a może jesteś rodzicem noworodka, rocznego malucha czy trójki przedszkolaków? Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, która sesja najlepiej sprawdzi się dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Sprawdź, która sesja spełnia Twoje oczekiwania.

SESJA W PLENERZE

Sesję plenerową planujemy uwzględniając spodziewaną pogodę, wiek Waszych dzieci, bezpieczeństwo. Miejsce na taką sesję najczęściej wybieramy w pobliżu Waszego mieszkania/domu. Sesja w plenerze może odbyć się w lesie, w parku, nad jeziorem czy w mieście - wszystko zależy od Waszego pomysłu na zdjęcia. Odsyłam Was do wpisu o tym https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-wybrac-miejsce-na-sesje-w-plenerze . Plenerowe zdjęcia ciążowe, dziecięce, rodzinne mają w sobie mnóstwo swobody. Nie ma też lepszego tła do sesji narzeczeńskiej czy sesji ślubnej jak plener z naturalnym pięknym światłem. Przy ciepłej stabilnej pogodzie sesję w plenerze możemy zaplanować dla sesji niemowlęcych, zdjęć ciążowych i rodzinnych. 

SESJA DOMOWA NATURALNA

Najbardziej ponadczasowa, spontaniczna sesja oparta na prawdziwych emocjach i relacjach między ludźmi. Sesja lifestylowa świetnie sprawdzi się dla naturalnej sesji noworodkowej, sesji zdjęciowej niemowląt. Jak taka sesja wygląda możecie zobaczyć w tym linku. Może być nią jednocześnie romantyczna sesja narzeczeńska w Waszym mieszkaniu.  Artystyczne zdjęcia bez sztucznego pozowania? Sesja w wesołej, przyjaznej, pełnej swobody atmosferze? Tak to możliwe i tym wszystkim jest właśnie sesja domowa w Waszych domowych wnętrzach :)

SESJA STUDYJNA | MOBILNE STUDIO FOTOGRAFICZNE

Taką sesję realizujemy w formie mobilnego studia fotograficznego. Przybywam do Was z całym zapleczem studyjnym - lampy, tła, delikatne dodatki i w takiej formie realizujemy sesję studyjną. Do takiej sesji potrzebujemy ok 10m2 wolnej przestrzeni w Waszym mieszkaniu. Jeśli wolicie umówić się na sesji w studio dajcie znać wtedy zaproszę Was na sesję w zarzyjaźnionym studiu w centrum Katowic. Sesja w studio ma charakter pozowany, jest to sesja zdecydowanie bardziej reżyserowana. Nie musicie się jednak martwić, pokażę Wam krok po kroku jak się ustawić do zdjęć by wyglądać super korzystnie i czuć się super swobodnie.

SESJA Z UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH

Reportaż z uroczystości rodzinnych tj. Chrzest, Roczek, Komunia. Czy może być lepsza oprawa Waszych wspomnień jak emocjonalne zdjęcia w albumie z takich uroczystości? Rodzinne spotkania są świetną okazją do stworzenia zdjęć z rodzicami, rodzeństwem, z chrzestnymi, dziadkami. Fotorelacja z Baby Shower, zdjęcia z wieczoru panieńskiego, fotorelacja z otwarcia butiku, fotorelacja z konferencji . Fotograf z założenia staje się niewidzialny podczas swojej pracy, utrwala momenty, gesty, emocje które mają miejsce. Fotograf to obserwator, który nie reżyseruje sytuacji, ale dokumentuje to, co widzi.

Jeśli już wiesz jaka jaką sesję zdjęciową wybrać dla siebie, nie czekaj napisz do mnie.  Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania :)

 

 

93/80/sesja-rodzinna-na-roczek-katowice.jpg

52/38/sesja-dziecieca-w-studiu.jpg

89/62/000bw.jpg

57/64/zdjęciarodzinnekatowice063.jpg

32/94/sesja-chustowa-przyjaciolek.jpg

74/12/zdjęciarodzinnekatowice064.jpg

38/83/jaka-sesje-zdjeciowa-wybrac-portret-dziewczynki.jpg

83/89/sesjarodzinna.jpg

49/74/zdjęcia-na-roczek-sesja-dziecieca.jpg

31/47/portret-dziecka-sesja-w-plenerze.JPG