Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Jak wybrać miejsce na sesję w plenerze?

Jak wybrać miejsce na sesję w plenerze?

W jaki sposób wybrać miejsce na sesję zdjęciową? W tym artykule podpowiem Wam kilka sposobów na to by Waszą sesję zdjęciową zaplanować najlepiej jak tylko się da.

Jednym z pierwszych pytań do Was jest właśnie kwestia tego gdzie będzie odbywać się sesja rodzinna, sesja ciążowa czy ślubna. Wasze zdanie w tej kwestii jest niezywkle istotne dlatego pytam o Wasze zdjęciowe upodobania marzenia. W momencie kiedy pada słynne "Zdajemy się na Ciebie" otwieram przed Wami katalog moich ulubionych fotograficznych miejsc gdzie jednocześnie będzie panowała kameralna atmosfera.

Pamiętajcie, że miejsce wybieramy dla Was i pod styl jaki lubicie.

Kiedy wykonuję sesję rodzinną z udziałem dzieci miejsce gdzie fotografujemy musi być szczególnie bezpieczne. Podobnie jest z czasem kiedy umawiamy się na zdjęcia rodzinne. Z młodszymi maluchami to ich rytm dnia determinuje całą sesję i nasze możliwości. Wtedy szukamy ciekawej lokalizacji blisko miejscowości, w której mieszkacie. Na obszarze Śląska mamy całą paletę ciekawych miejsc od stricte miejskich industrialnych plenerów np. w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu, parków w miastach typu Chorzów, Dąbrowa Górnicza po zielone lasy pod Tarnowskimi Górami, magiczne jeziorka i skałki na Jurze, górskie krajobrazy w Beskidach.

Jeśli tylko potrzebujecie wsparcia w wyborze miejsca na sesję ślubną, narzeczeńską, ciążową, rodzinną czy jakąkolwiek inną - możecie na mnie liczyć. 

Poniżej moja lista ulubionych miejsc na sesje:

1. Łąki, polany, lasy

2. Pola rzepakowe, makowe, lawendowe

3. Kwitnące sady wiosną, owocujące jesienią

4.  Woda! Jeziora, rzeki, plaże

5. Stadniny koni

6. Miasto. 

7. Palmiarnie

Jakie zdjęcia powstają w takich miejscach - zajrzyjcie do zakładki z moim portfolio: https://www.izabelagawronfotografia.pl/portfolio/fotografia-rodzinna

Im bardziej Wasze będzie miejsce gdzie zrealizujemy sesję tym lepiej. Pamiętajcie, że miejsce jest tylko tłem.