Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Zdjęcia z Komunii Katowice - co warto wiedzieć o sesji komunijnej

Zdjęcia z Komunii Katowice - co warto wiedzieć o sesji komunijnej

Zdjęcia z Komunii Świętej - reportaż fotograficzny z uroczystości w kościele

 

Jeśli poszukujecie Państwo fotografa do wykonania zdjęć komunijnych w kościele zapraszam do lektury. Fotografuję nie tylko małe uroczystości (10-20 dzieci) ale także większe komunie grupowe kilku klas. Posiadam uprawnienia z Kurii niezbędne do fotografowania w obiektach sakralnych. Robiąć zdjęcia w kościele nie używam lamp błyskowych, dbając zarazem o to by kazde dziecko miało piękne zdjęcia komunijne portretwe jak również z rodzicami/rodziną. Pracuję na podstawie umowy, na każdą usługę wystawiam fakturę. Rezerwacja terminu odbywa się na podstawie wpłaconego zadatku. Opracowane zdjęcia otrzymujecie Państwo w formie galerii internetowej oraz odbitek, albumów komunijnych.Jesli jesteście zainteresowani reportażem,  w którym każde dziecko odnajdzie się na wielu zdjęciach zachęcam do kontaktu.

WysyłaJjąć zapytanie o interesujący Państwa termin proszę o podanie następujących informacji:

  • termin uroczystości
  • ilość dzieci przystępujących do Komunii Świętej
  • miasto, w którym odbywa się ceremonia
  • ilość grup/klas

Fotorelacja z komunii w trakcie przyjęcia rodzinnego

Przyjęcia rodzinne są najlepszą okazją do stworzenia wspólnych zdjęć. To nie tylko wspaniała pamiątka dla wszystkich obecnych na przyjęciu osób ale przede wszystkim bardzo dobry materiał do fotoalbumu komunijnego. Takie zdjęcia umawiamy najczęściej popołudniu. Oprócz zdjęć z udziałem gości powstają też zdjęcia plenerowe dziecka komunijnego, rodziców i rodzeństwa.  

 

Sesja komunijna w plenerze w trakcie Białego Tygodnia

Kiedy już opadną emocje można umówić się także na kameralny plener komunijny. W trakcie takiej sesji stworzymy portrety dziecka, zdjęcia komunijne z rodzicami i rodzeństwem.

 

Sesja zdjęciowa w plenerze jako prezent na komunię

Jeśli poszukujecie Państwo ponadczasowego prezentu komunijnego zapraszam do zakupu sesji zdjęciowej w formie vouchera prezentowego. Taką sesję można zrealizować bez ograniczeń czasowych. 

Już dziś zachęcam do zamówienia sesji komunijnej. 

OFERTA 

FORMULARZ KONTAKTOWY

89/77/sesja-komunijna-w-plenerze-Śląsk-fotograf-komunijny-Bytom.jpg

53/13/sesja-komunijna-w-plenerze-Śląsk-fotograf-komunijny.jpg

99/48/zdjecia-z-komunii-Katowice-Bytom-Tarnowskie-Góry.jpg