Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Zdjęcia z Chrztu | Rodzinne sesje okolicznościowe

Zdjęcia z uroczystości rodzinnych, zdjęcia z Chrztu dziecka, zdjęcia z roczku, zdjęcia z przyjęcia urodzinowego, zdjęcia z Komunii Świętej.

Czy może być lepsza oprawa Waszych wspomnień jak piękne emocjonalne zdjęcia w albumie z takich uroczystości? Rodzinne spotkania są także świetną okazją do stworzenia zdjęć pokoleniowych. W przyjaznej rodzinnej atmosferze powstają zdjęcia rodzicami, rodzeństwem, z chrzestnymi, dziadkami. 

Jako fotograf jestem dyskretnym obserwatorem zdarzeń wykonującym dla Was reportaż pełen ciepła i wzruszających momentów.  Zdjęcia z chrztów, fotorelację z roczku, fotorelację z baby shower i innych przyjęć okolicznościowych wykonuję na terenie całego Śląska, między innymi w miastach takich jak: Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie.

Do wykonania fotorelacji w Kościele niezbędne są Uprawnienia z Kurii. Oczywiście takie posiadam. 

 

PAKIET I

25 zdjęć obejmujących reportaż z kościoła i zdjęcia z gośćmi od razu po zakończonej ceremonii, zdjęcia w wersji cyfrowej (orientacyjny czas pracy fotografa:1,5h) 

 

PAKIET II

45 zdjęć obejmujących reportaż z kościoła i zdjęcia z gośćmi od razu po zakończonej ceremonii, wydruk wybranych 45 zdjęć (format odbitek 15x23cm lub 13x18cm), całość starannie zapakowana w ozdobne pudełko (orientacyjny czas pracy fotografa:1,5-2h) 

 

PAKIET III

70 zdjęć obejmujących przygotowania, reportaż z kościoła, zdjęcia podczas uroczystości rodzinnej, wydruk wybranych 70 zdjęć (format odbitek 15x23cm lub 13x18cm), całość starannie zapakowana w ozdobne pudełko (orientacyjny czas pracy fotografa:2,5-3h) 

 

Efektem naszego spotkania są wyselekcjonowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce. Odbitki fotograficzne wydrukowane na wysokiej jakości papierze jedwabnym, zapakowane w ozdobne pudełko. Stylowe introligatorskie fotoalbumy i albumy tradycyjne.

 

 

 

Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Przemiłe w dotyku, nowoczesne w designie, absolutnie bezcenne albumy marki Crystal Albums. Projektowane z Waszych zdjęć, drukowane z niesamowitą precyzją, dostępne w różnych rozmiarach, teksturach i tonacjach. Do każdego pakietu możemy stworzyć dla Was stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm, 20x30cm. 

 

 

O wartości wykonanych do tej pory sesji i reportaży możecie poczytać w zakładce REFERENCJE , w której znajdują się opinie moich klientów.

Warunkiem rezerwacji terminu reportażu jest wpłata zadatku w kwocie 200 zł na podane poniżej konto firmowe.

STUDIO PROJEKT SP. Z O.O. 

Nr rachunku bankowego: 14 1140 2004 0000 3102 7888 4762