Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Zaproszenie na sesję czyli jak stworzyć wspaniały prezent na Dzień Mamy :)

Zaproszenie na sesję czyli jak stworzyć wspaniały prezent na Dzień Mamy :)

 

Sesje pokoleniowe nie są szczególnie popularne w Polsce. A być powinny ponieważ to dzięki nim często możemy zdać sobie sprawę kto jest tak na prawdę ważny w naszym życiu. Czasem warto zatrzymać się na chwilę żeby powiedzieć "Cieszę się, że jesteś. Dziękuję, że zawsze mogę na ciebie liczyć, za każdy poświęcony mi czas, za rozmowę..". Okazją ku temu jest zawsze wspólna sesja zdjęciowa. 

Sesja jako prezent z okazji Dnia Mamy - jak wybrać ?

Wczuj się w osoby, które planujesz zaprosić na takie zdjęcia. Pomyśl czy lepiej będzie Wam w otoczeniu natury, we własnym mieszkaniu, a może pijąc kawę w ulubionej kawiarni? Możliwości jest sporo, chodzi przede wszystkim o to byście miło spędziły/spędzili ten czas. Moją rolą jest stworzyć dla Was taką atmosferę byście stojąc przed obiektywem czuły się wspaniale. Chwile utrwalone w taki sposób będą cenną rodzinną pamiątką na kolejne lata dla każdej z Was. 

Zaproszenie na sesję zdjęciową - dla kogo?

Może to być każda bliska Wam osoba. Na taką sesję możecie zaprosić przyjaciółkę, mamę, rodziców, rodzeństwo. Zdjęcia pokoleniowe nie mają ograniczeń. Możecie przyjechać z dziećmi, z rodzinami. Możecie też zaplanować kameralną, super kobiecą sesję tylko dla Was z profesjonalnym makijażem. Współpracuję z  wspaniałymi wizażystami, którzy wyczarują dla Was piękny makijaż do sesji. Z okazji Walentynek, rocznicy ślubu możesz zaprosić męża/partnera na romantyczną sesję tylko we dwoje.

Podaruj sesję zdjęciową. Vouchery na sesję zdjęciową cieszą się ogromną popularnością.

Często wybierane też na prezent na baby shower, dla rodzin z okazji roczku, Chrztu, Komunii. Jest to prezent ponadczasowy i super niespodzianka dla każdego. Wiecie doskonale, że choć aparaty mamy dostępne powszechnie dobrych zdjęć, tych z których jesteśmy dumni jest często niewiele. 

Bohaterkami mojego dzisiejszego wpisu są Danka, Agnieszka i Karolina. Wulkany pozytywnej energii. Z Dziewczynami znam się od lat. Robiłam zdjęcia ślubne Agnieszki, wcześniej spotkałyśmy się na sesji narzeczeńskiej i kobiecej. Każda sesja to prawdziwa petarda. To była sesja podarowana w prezencie dla siostry i mamy. Wielka niespodzianka i super okazja do fajnego spotkania. Poplotkowałyśmy, pośmiałyśmy się na przekór wszystkiemu i zrobiłyśmy zdjęcia, które osobiście uwielbiam. Dziewczyny to trzy bratnie dusze, które oprócz tego, że są rodziną są też przyjaciółkami na dobre i złe. 

 

 

 

 

35/73/rodzinna-sesja-pokoleniowa.jpg

66/23/fotografia-rodzinna-bytom.jpg

92/96/zdjecia-pokoleniowe-slaskie.jpg

21/21/sesja-mamy-i-corek-katowice.jpg

41/18/sesja-na-prezent-zdjecia-mamy-i-corek.jpg

30/53/sesja-na-prezent.jpg

45/42/sesja-pokoleniowa-slaskie.jpg

48/52/sesja-lifestyle-tarnowskie-gory.jpg

20/93/sesja-z-mama-na-dzien-mamy.jpg

67/30/pomysl-na-sesje-rodzinna.jpg

98/58/sesja-w-domu-zdjecia-rodzinne-na-slasku.jpg