Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja chustowa w Parku Śląskim | Babywearing session

Sesja chustowa w Parku Śląskim | Babywearing session

Piękne i twórcze mamy, śniadanie na trawie, a w tle rozkwitająca pachnąca wiosna?

Taki miałam plan kiedy w 2018 roku pojawił się pomysł na sesję chustową Mama i ja. Bo przecież kto jak nie my? Kto jak nie kobiety?! Wyjątkowa wiosenna sesja chustowa stała się faktem 11 maja 2018 roku. Nasze spotkanie zaplanowałam w Parku Śląskim. Początkowo w wybranym miejscu byłam sama, rozłożyłam kocyk, napiłam się kawy zastanawiając się czy uda się zrobić choć kilka zdjęć mam w chustach. Niepotrzebnie. W odpowiedzi na ten spontaniczny pomysł przed moim obiektywem stanęło aż 31 pięknych odważnych mam ze swoimi zachustowanymi  maluszkami.

Dziękuję Dziewczyny! Wyszło piękniej niż się spodziewałam. Prawdziwa Girl Power! Mijają dwa lata, a ja ciągle wspominam tą wiosenną sesję :)

Postawiłyśmy na stylizację kwiatową - długie sukienki, wianki z żywych kwiatów we włosach i oczywiście chusty. W tle sesji chutowej dzieczyny mogły spędzić czas w formie pikniku. W czasie sesji wiele maluszków zasnęło w ramionach mam, pozostałe wesoło chichotały przed aparatem i w trakcie zabawy z rówieśnikami na trawie. Sesja w plenerze, w ciepłej temperaturze to genialne rozwiązanie dla niemowląt. Na całym świecie trwał wtedy Europejski Tydzień Bliskości. W tym czasie odbywa się całe mnóstwo warsztatów związanych z noszeniem dzieci w chustach. Jak wiele buduje to więzi między dzieckiem a rodzicem i jak bardzo rozwija dziecko można poczytać na specjalistycznych stronach, a by nauczyć się nosić w ten sposób dziecko najlepiej udać się do doradcy chustowego. W sesji brała udział znana w naszym regionie Ola Gabor doradca noszenia w chustach. Bardzo Wam polecam w tym temacie też kontakt z Joanną Bomba, założycielką marki uwolnijręce.pl  - link do jej strony znajdziecie tutaj (klik).

Powodzenie tej sesji sprawiło, że ten mój autorski fotograficzny projekt stał się cykliczny. Kolejne sesje Mama i ja odbyły się zimą, wiosną i jesienią 2019. Mam nadzieję, że w tym roku także uda nam się spotkać na wiosennej sesji chustowej dla mam.

 

Jeśli jesteście ciekawi opinii uczesticzek czytajcie dalej:

Ania: Polecam polecam polecam! po niezwykłej sesji kwiatowej z okazji europejskiego tygodnia bliskości jestem oczarowana zdjęciami zrobionymi przez Izę! po prostu wow! podejście do dzieci bardzo pozytywne i otwarte, co zaowocowało ujmującymi i absolutnie wyjątkowymi zdjęciami mojej córeczki!

Klaudyna: Nie mogę się napatrzeć na nasze zdjęcia. Widać w nich miłość, bliskość i więź mamy z córką. Cudowne chwilę uwiecznione na zawsze. Jakże to piękne i wspaniałe dla nas. Dziękuję bardzo i czekamy na więcej takich akcji ponieważ z taką panią fotograf to same cuda wychodzą.

Ania: Brałam udział w sesji zdjęciowej organizowanej przez Izę w Parku Śląskim. Iza jest zaangażowana, pełna uśmiechu i radości, a do tego widać, że kocha swoją pracę. W dodatku ma świetne podejście do dzieci i umiejętność "ogarnięcia" naprawdę dużej gromadki mam z maluchami. A efekty? Piękne, wzruszające i pełne emocji zdjęcia, które na pewno będą wspaniałą pamiątką dla każdej z nas. Dziękuję Ci jeszcze raz i polecam z całego serca.

Kasia: Iza robi cudowne zdjęcia! Byliśmy juz na dwóch sesjach u niej a na trzecią jesteśmy umówieni. Zdjęcia są jasne, czyste, proste a równocześnie pokazują tyle emocji! Atmosfera na sesjach jest rewelacyjna, Iza to ciepła, otwarta i radosna osoba, czas spędzony u niej na sesji mija bardzo szybko. Baaaardzo polecam!!

Zostawiam Was z moimi zdjęciami. Tulcie swoje maluchy, dopóki na to pozwalają :)

59/65/sesjababywearing.jpg

23/57/004.jpg

70/40/sesjachustowa_katowice037.jpg

75/24/sesjachustowa_katowice027.jpg

90/12/sesjachustowa_katowice038.jpg

64/47/sesjachustowa_katowice031.jpg

98/88/izabelagawronfotografia052.jpg

62/69/sesjachustowa_katowice043.jpg

25/88/sesjachustowa_katowice039.jpg

18/75/sesjachustowa_katowice026.jpg

33/51/sesjachustowa_katowice032.jpg

65/40/sesjachustowa_katowice028.jpg

78/94/sesjachustowa_katowice035.jpg

87/40/sesjachustowa_katowice036.jpg

13/66/sesjachustowa_katowice033.jpg

30/18/sesjachustowa_katowice030.jpg

11/35/sesjababywearingkatowice.jpg