Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Zdjęcia z chrztu | Katowice

Zdjęcia z chrztu | Katowice

Przed Wami niełatwy wybór fotografa na Chrzest Święty dziecka? Cieszę się, że zajrzeliście na moją stronę. Oznacza to, że zdjęcia są dla Was ważne. 

Od 10 lat zawodowo fotografuję uroczystości rodzinne. Tworzę fotorelacje z Chrztu Świętego, z przyjęć z okazji roczku czy Komunii. Dbam o to by zdjęcia były możliwie jak najbardziej naturalne. Zdjęcia z chrztu wykonuję w oparciu o zezwolenie na fotografowanie chrztów w obiektach sakralnych. Najczęściej wybieraną opcją jest fotorelacja z ceremonii oraz mini sesja z gośćmi od razu po zakończonej ceremonii. W spokojnej atmosferze możemy wykonać wtedy zdjęcie grupowe, zdjęcia pokoleniowe z dziadkami, chrzestnymi oraz rodzicami.  Taki reportaż ciekawie wzbogacą też zdjęcia z przygotowań do Chrztu Waszego dziecka, podczas których stworzymy kilkunastominutową sesję rodzinną w Waszym domowym zaciszu.

 

Ale na tym jeszcze nie koniec. Jeżeli życzycie sobie pełnej obsługi fotograficznej wykonam dla Was dodatkowo zdjęcia podczas przyjęcia: w trakcie życzeń  zdjęcia z tortem, zdjęcia dekoracji, sytuacyjne zdjęcia z gośćmi. Taka fotorelacja z przyjęcia trwa do 2 godzin od momentu przyjechania do lokalu. 

 

Jeśli w trakcie Chrztu, roczku nie towarzyszył Wam fotograf ale macie prywatne zdjęcia - nic straconego. Czy może być lepsza oprawa Waszych wspomnień jak stylowy album zawierajacy zdjęcia z takich uroczystości? W każdej chwili możecie zamówić u mnie taki fotoalbum z Chrztu Świętego, z Roczku, z Komunii itp.

 

Wiesz już co możesz zrobić by zachować te wspomnienia na zawsze. Napisz wiadomość aby poznać cenę zdjęć z chrztu i dostępność terminu.

Odkryj moje portfolio: https://www.izabelagawronfotografia.pl/portfolio/fotografia-chrztu-komunii

Sprawdź jak wyglądają fotoalbumy: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/5-sposobow-na-przechowywanie-zdjec-fotoprodukty-dostepne-u-fotografa

 

 

59/94/zdjęciazchrztu.jpg

35/32/chrzcinyzdjęcia.JPG

37/82/035.jpg

85/11/chrzestzdjęciakatowice.JPG

84/43/chrzest.jpg

75/88/zdjęciazchrztukatowice.jpg