Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
O wartości domu w fotografii rodzinnej.

O wartości domu w fotografii rodzinnej.

Na sesjach lifestylowych jest podobnie. Te sesje nakierowane są na ludzi i łączące ich relacje. Wnętrze jest tylko tłem. 

 

Wnętrze mieszkania/domu często wydaje się Wam być zbyt ciasne, zbyt ciemne, mało fotogeniczne. Uwierzcie mi, że ja widzę to zupełnie inaczej. Przy pomocy odpowiednich jasnych obiektywów i pełnoklatkowego aparatu, z wykorzystaniem swojej wiedzy i doświadczenia, możemy działać w każdym mieszkaniu czy domu. Dom to miejsce gdzie Wasze dzieci czują się najlepiej, wszystko jest pod ręką. Często wykorzystywaną przestrzenią do sesji jest też ogród. 

 

Krok po kroku jak wygląda taka domowa sesja zdjęciowa 

(sesja ciążowa w domu, sesja noworodkowa w domu, zdjęcia rodzinne):

- Kontakt przed sesją: wysyłam Wam szczegółową rozpiskę tego jak przygotować się do zdjęć, jak przygotować mieszkanie, pytam o Wasze oczekiwania i rozmawiamy o Waszej wizji na taką sesję, umawiamy się na konkretny termin optymalny dla nas wszystkich, jeśli sesje realizujemy z dziećmi dopasowujemy godzinę sesji do rytmu dnia najmłodszych modeli

- Sesja w domu: przybywam do Was na sesję, na początku zdjęć mamy czas na poznanie się, ja testuję sobie światło w Waszym domu i jednocześnie przyzwyczajam do siebie Wasze dzieci; zdjęcia robimy w oparciu o moje wskazówki, jest czas na wspólną zabawę, uśmiechy, przytulanie.

- Sesja w plenerze: przy pięknej pogodzie sesję lifestylową w domu możemy połączyć z wyjściem na spacer w plenerze (dotyczy to zwłaszcza zdjęć ciążowych, rodzinnych)

- Co po sesji? otrzymujecie ode mnie galerię miniatur zdjęć do wyboru, na podstawie Waszych wyborów ja obrabiam zdjęcia w programach graficznych, zamawiam odbitki, projektuję albumy, całość starannie pakuję i wysyłam do wskazanego przez Was paczkomatu 

- Do miesiąca od sesji cieszycie się zdjęciami oglądając je razem z dziećmi przy kubku herbaty w albumie, tworząc domowe galerie naścienne i małe prezenty dla Waszych bliskich 

Wiele osób obawia się, że sesja lifestylowa w domu to zły pomysł. Jest odwrotnie. Sesja w domu to klucz do sukcesu udanych zdjęć. Nigdzie nie będzie tak autentycznie jak w domu. Przypomnij sobie to uczucie kiedy patrzysz na zdjęcia w rodzinnym albumie i wracasz wspomnieniami do krzesełka, przy którym uczyłaś/uczyłeś się malować, zapachu pieczonego ciasta, który roznosił się po całym domu albo widoku mamy na fotelu, która czytała Ci bajki? Takich elementów nie zapamiętasz ze studyjnych zdjęć. Wasze ulubione przedmioty tworzą historię i są doskonałym tłem do rodzinnych naturalnych zdjęć.

 

Interesuje Cię sesja lifestylowa?  Umów się na sesję

Szczegółowy zakres pakietów sesji lifestylowej: https://www.izabelagawronfotografia.pl/pl/sesja-lifestyle-sesja-domowa

Przykładowe sesje lifestylowe: https://www.izabelagawronfotografia.pl/portfolio/fotografia-lifestylowa

95/92/sesjadomowatarnowskiegóry.jpg

38/82/sesjaciążowa_katowice.jpg

35/40/sesjedomowe_śląsk104.jpg

26/71/fotografsesjaciążowa_katowice.jpg

37/11/naturalnasesjarodzinna.jpg

65/87/domowasesjaciazowa.jpg

82/91/f9ad2f2b61bb6be66a410e754e6f863be63c7f65.jpg

45/86/sesjedomowe_śląsk103.jpg

69/87/sesjedomowe_śląsk110.jpg

11/38/domowasesjaciążowa136.jpg