Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Sesja lifestyle | Sesja domowa

 

Spontaniczne gesty, wesołe chichoty dzieci to ponadczasowa treść zdjęć lifestylowych. Czas na przytulasy, wspólne czytanie książek, swobodny spacer w stronę zachodzącego słońca - to są chwile, do których po latach tak chętnie wracamy z sentymentem. Ten typ fotografii skupia się na tym,co najdroższe: na wspólnych chwilach, rodzinnym cieple, gestach. Takie spotkanie z fotografem jest dla Was przygodą, nie przymusem.

Sesje lifestylowe (sesja domowa lifestylowa czy sesja w plenerze) są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej. Forma lifestyle utrwala na zdjęciu proste codzienne rytuały, które zostaną z Wami już na zawsze dzięki zdjęciom.

 

Artystyczne zdjęcia bez statycznego pozowania? Sesja w wesołej przyjaznej atmosferze? Zdjęcia, na których jesteście wszyscy razem? Tak to możliwe :)

 

Sesja lifestylowa może się odbyć w dowolnie wybranym przez Was plenerze. Naturalne sesje lifestylowe realizowane są też w Waszym mieszkaniu/domu, w przestrzeni najbardziej bezpiecznej i komfortowej dla Waszej rodziny, dla Waszego dziecka.

 

W duchu fotografii lifestyle może powstać: sesja ciążowa, sesja rodzinna, sesja noworodkowa, sesja dla pary, sesja pokoleniowa.  

Pakiet I

15 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce wybranych z całości materiału

Pakiet II

25 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce w wysokiej rozdzielczości wybranych z całości materiału, odbitki na jedwabnym papierze w formacie 13x18cm lub 15x23cm

Pakiet III

40 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce w wysokiej rozdzielczości wybranych z całości materiału, indywidualnie projektowany EKO ALBUM (format20x20cm)

 

*Klienci otrzymują tylko i wyłącznie wybrane opracowane zdjęcia zgodnie z ilością jaką obejmuje wybrany pakiet zdjęć.

* Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie zgodnie z ilością zdjęć podaną w wybranym pakiecie. Pamiętajcie, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej. 

* Oprócz zdjęć w wersji cyfrowej moi klienci otrzymują odbitki drukowane na wysokiej klasy papierze jedwabnym, starannie zapakowane w ozdobne pudełko.

Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Przemiłe w dotyku, nowoczesne w designie, absolutnie bezcenne albumy marki Crystal Albums. Projektowane z Waszych zdjęć, drukowane z niesamowitą precyzją, dostępne w różnych rozmiarach, teksturach i tonacjach.

Do każdego pakietu możemy stworzyć dla Was stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm, 20x30cm. 

Myślisz o podobnej sesji? Umów się już dziś:

- mailowo: izabelagawronfotografia@gmail.com

- telefonicznie: 571 413 257 

- przez funpage: https://www.facebook.com/fotografiaizabelagawron