Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Domowa sesja noworodkowa Nelki Tarnowskie Góry

Domowa sesja noworodkowa Nelki Tarnowskie Góry

Niedawno zaproszona zostałam do domu Dominiki i Pawła by stworzyć dla ich rodziny domową sesję noworodkową. Przepiękne wnętrze, pastelowe dodatki, jasne miękkie światło w sypialni - wymarzone warunki do pracy. Przede wszystkim jednak Oni, ciepła rodzinna atmosfera, którą stworzyli, ich spokój i pełne zaufanie sprawiły, że zdjęcia robiły się same. To była ta sesja, której nie chciało się kończyć. Nelka nam dzielnie spała, Laura mimo tego że ma zledwie dwa latka doskonale spisała się w roli starszej siostry na sesji. Dziękuję za Waszą niesamowitą gościnę i przepyszny deser przygotowany przy pomocy starszej Córeczki Laury.

Sesje lifestylowe są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej. Zatrzymanie na zdjęciu prostych codziennych być może rytuałów które zostaną z Wami już na zawsze dzięki zdjęciom. Proste gesty, naturalne spontaniczne zabawy to ponadczasowa treść domowych ujęć. Domowe sesje noworodkowe, lifestylowe zdjęcia niemowląt robią się coraz bardziej popularne w Polsce. Pewnie większość z Was sesje noworodkowe kojarzy z tych stylizowanych ujęć dzieci śpiących w koszach w ubrankach, czapeczkach itp.

Sesje lifestylowe robimy w Waszym domu, w przestrzeni najbardziej bezpiecznej i komfortowej dla Waszego maluszka. W ten sposób zaoszczedzicie sobie stresu dojechania na czas do studia, zabrania ze sobą ubrań, w Waszych domach często odkrywam bardzo sentymentalne pamiątki z czasów także Waszego jeszcze dzieciństwa jak np. kołyska, zachowana drewniana huśtawka.

Sesja noworodkowa w domu ma sens zwłaszcza kiedy macie w domu już starsze a jednak wciąż malutkie dziecko. W tych zdjęciach chodzi o pokazanie rodzącej się więzi, całej rodziny. Pierwsze tygodnie razem są niezwyle emocjonujące co daje cudowny efekt na zdjęciach. Takie zdjęcia możecie zamówić też w formie zaproszenia na sesję zdjęciową i podarować np. jako prezent na baby shower, 

Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie. Bo kto jak nie Wy lepiej oceni które zdjęcia z całej sesji będą najcenniejsze w rodzinnej galerii? Pamiętajcie zatem, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej.

Myślicie o takiej sesji? Macie pytania? Napiszcie.

 

 

 

 

 

91/89/sesja-dziecieca-w-domu.jpg

46/25/sesja-lifestyle-katowice.jpg

65/61/d999b3ca30c1ce06cc9f73856bad7794084771db.jpg

92/68/profesjonalna-sesja-zdjeciowa-w-domu.jpg

19/99/sesja-lifestyle-slask.jpg

24/93/sesja-noworodkowa-w-domu.jpg

56/26/sesja-zdjeciowa-noworodka-na-slasku.jpg

92/65/sesjelifestylowe_krakow.jpg

89/17/zdjecia-rodzinne-z-noworodkiem-katowice.jpg

91/31/sesje-zdjeciowe-noworodkow.jpg

13/38/sesja-noworodkowa-katowice.jpg

97/23/zdjecia-noworodkowe-katowice.jpg

70/53/sesja-lifestylowa-katowice.jpg

58/19/sesje-zdjeciowe-niemowlat.jpg

16/54/sesja-lifestyle-rodzina-z-noworodkiem.jpg