Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja rodzinna wielopokoleniowa - trzy pokolenia wspaniałych Kobiet

Sesja rodzinna wielopokoleniowa - trzy pokolenia wspaniałych Kobiet

Kiedy poszukasz wspólnych zdjęć z mamą, z siostrą co znajdziesz? Córki, mamy, babcie łączą niesamowite relacje i najpiękniejsze wartości. Dziś chciałam podzielić się z Wami fragmentem wielopokoleniowej sesji rodzinnej tych szczególnych Kobiet. Ich blask, energia i radość z życia były nie do opisania. Zadanie od początku wydawało się niełatwe ponieważ musiałyśmy pogodzić grafiki tylu osób, że z całego dostępnego miesiąca zrobił się nam właściwie jeden jedyny możliwy termin na wykonanie tej sesji. Na dodatek rokowania pogodowe były takie sobie. 

Sesja trzech pokoleń - jak się przygotować? Gdzie wykonać sesję pokoleniową?

Tutaj wszystko zależy od Waszych preferencji. Więcej swobody mieć będziecie w formie plenerowej - sesja w kwitnącym ogrodzie, w parku czy lesie. Równie dobrze taką sesję możemy zaplanować w charakterze bardziej miejskim - sesja wielopokoleniowa może odbyć się Waszej ulubionej kawiarni, w studiu czy nawet w Waszym domowym zaciszu.

Pamiętajcie, że istotnym uzupełnieniem sesji są dobrze dobrane stylizacje dopasowane do czasu i miejsca. Dziewczyny doskonale zadbały o tej detal - były piękne pastelowe kolory ubrań. Poświęciły też czas na profesjonalny makijaż. To wszystko tworzy udane zdjęcia, dodaje pewności siebie i sprawia, że zdjęcia tworzą się same. 

Czy sesja w plenerze zawsze musi odbywać się przy słonecznej pogodzie?

Absolutnie nie. Właściwie znacznie lepszą aurą do zdjęć jest pochmurne niebo niż pełne słońce. I tak też było tym razem. Na naszej sesji było wszystko od słońca, chmur aż przez deszcz. Jednak nawet to nie popsuło dobrego natroju moich Modelek. Założeniem naszej sesji był spacer, w trakcie którego Dziewczyny spędzą razem wspaniały czas, a jednocześnie stworzymy pokoleniowe ujęcia. 

 

Agnieszka, z którą cały misterny plan szykowałyśmy napisała po sesji: Jak już pisałam zdjęcia są cudowne. Rodzina i przyjaciele są zachwyceni tymi zdjęciami.
Myślę, że to pierwsza nasza wspólna sesja ale na pewno nie ostatnia.

 

Dziękuję Dziewczyny, praca z Wami była dla mnie wielką przyjemnością. Super było z Wami zmoknąć, posłuchać rodzinnych historii i w kilku kadrach zapisać Waszą wyjątkową relację. Takie sesje zawsze wspomina się ze wzruszeniem. Do takich sesji fantastycznie wraca się w rodzinnych albumach. Wykorzystajcie to, że macie siebie nazwajem i twórzmy wspólnie takie sesje. 

Chcesz dopytać o szczegóły? Masz pomysł by zamówić taką sesję na prezent dla swojej mamy? Jestem do Waszej dyspozycji. Kontakt mailowy: izabelagawronfotografia@gmail.com

34/87/sesja-pokoleniowa-slask.jpg

20/49/sesja-na-prezent-zdjecia-rodzinne-pokoleniowe.jpg

56/89/sesja-babci-z-wnuczkami.jpg

30/31/sesja-rodzinna-pokoleniowa-na-slasku.jpg

38/20/zdjecia-trzech-pokolen-sesja-rodzinna.jpg

38/84/sesja-mamy-z-corkami-fotografia-rodzinna.jpg

76/12/zdjęcia-pokoleniowe-slaskie.jpg

70/77/sesja-wielopokoleniowa-rodzinna-katowice.jpg

78/10/sesja-rodzinna-trzy-pokolenia.jpg