Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja ciążowa w plenerze Danusi - Park Śląski.

Sesja ciążowa w plenerze Danusi - Park Śląski.

Planując każdą sesję zawsze pytam o Wasze oczekiwania, wspólnie ustalamy gdzie się odbędzie i jaki ma mieć charakter. Podpowiadam oczywiście jak się przygotować i jakie stylizacje wybrać by czuć się pięknie i wyjątkowo.

Sesja ciążowa kiedy?

Najlepszy czas na sesję ciążową to okres pomiędzy 28 a 32 tygodniem ciąży. Sesja może odbyć się też wcześniej ale to już zależy od tego jak widoczny jest brzuszek. Pamiętajcie by z taką sesją nie zwlekać do ostatnich tygodni ciąży. Sama sesja trwa około 1-1,5 h - jest to w zupełności wystarczający czas na to by stworzyć pełną kartę ujęć ciążowych, z przyszłym tatą, czy całą rodziną.

 

Sesja ciążowa jak się ubrać?

Tutaj wiele zalezy od tego w jakieś formie robimy zdjęcia. Jeśli spotykamy się w plenerze Wasz ubiór uzalezniony jest też od pory roku. Zawsze świetnie sprawdzą się wszelkiego typu sukienki maxi w klasycznej kolorystyce, także sukienki delikatnie podkreślające brzuszek, koszule, swetry. Warto zadbać też o włosy, makijaż, paznokcie. Wszystko po to byś czuła się naprawdę pięknie i byś w sposób szczególny zapamiętała taką sesję.

 

Jak to jest z tym pozowaniem na zdjęciach?

Niemal zawsze przed sesją - czy są to zdjęcia ciążowe, zdjęcia rodzinne czy sesja kobieca - słyszę podobne obawy. Źle wychodzę na zdjęciach, nie czuję się pewnie przed aparatem mimo to marzę o ładnych zdjęciach. Wtedy zwykle odpowiadam, że nie ma ludzi niefotogenicznych są tylko źle sfotografowani. Moim zadaniem jako profesjonalnego fotografa jest odpowiednio Wami pokierować. Stworzyć atmosferę, w której poczujecie się swobodnie. Na każdej sesji najczęściej tworzymy mieszankę pozowanych, ponadczasowych portretów po czym przechodzimy do niepozowanych, uchwyconych, autentycznych momentów.

 

Sesja ciążowa z perspektywy fotografa.

Z mojej perspektywy cała sesja to szukanie, wydobywanie i odkrywanie. Szukam piękna. Szukam ciekawych miejsc w otaczającym nas plenerze, które można kreatywnie wykorzystać. Światła, którym można zmalować artystyczne zdjęcia. Za każdym razem inspiruje mnie fotografowany człowiek i to że macie odwagę stanąć oko w oko przed moim aparatem. Ponad wszystko dbam o to byście w trakcie zdjęć czuli się dobrze. Na sesję ciążową możecie przyjechać same, możecie zaprosić też partnera.. Zdjęcia ciążowe możemy oczywiście zrealizować też w formie sesji ciążowo - rodzinnej. 

Dziś chciałam Wam pokazać efekty spaceru alejkami Parku Śląskiego w towarzystwie Danusi, która oczekuje na narodziny kolejnego maleństwa. Na tej sesji pomieszałyśmy troszkę elementy sesji ciążowej z sesją kobiecą. Z Danusią współpracowałam już kilka razy i zawsze jestem zachwycona. 

 

Jesteś gotowa umówić się na swoją wymarzoną sesję ciążową? Czekam na Twoją wiadomość formularz kontaktowy :)

 

 

59/33/sesja-ciazowa-oferta.jpg

77/66/sesja-ciazowa-plener-slask.jpg

17/93/fotografia-ciazowa-plener.jpg

50/44/sesja-zdjeciowa-w-parku-slaskim.jpg

64/18/sesja-ciazowa-boho-slask.jpg

29/91/sesja-kobieca-slask.jpg