Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Sesje dziecięce | rodzinne

Mija kolejny dzień, tydzień, miesiąc. W tym czasie Twoje dziecko urosło o centymetr, zrobiło pierwsze trzy kroki, bez oglądania się za mamą dzielnie poszło na pierwszy dzień półkolonii. A przecież dopiero co było maleństwem i mieściło się w Twoich dłoniach..

Ty patrzysz w lustro i liczysz ile przez ten czas przybyło Ci zmarszczek od uśmiechania się i starań dla tego małego człowieka. I myślisz sobie - czas mija szybko.

Kiedy to zleciało? Jak go powstrzymać? Tę szansę dają nam zdjęcia.

I choć każda z nas ma tysiąc wymówek, że to tylko zwykła codzienność, że brak czasu albo mnóstwo ważniejszych wydatków. A jednak to teraz jest TEN czas. WASZ czas. W ciągu lat zapomnisz o kolejnej sukience wyszukanej na ekstra wyprzedaży. Emocji zachowanych na wspólnych fotografiach nie zapomnisz nigdy, bez względu na to czy masz 30, 50 czy 70 lat.

Mam nadzieję, że teraz rozumiecie dlaczego rok w rok około 100 najfajniejszych śląskich rodzin przychodzi do mnie na sesję rodzinną. 

Rodzinne zdjęcia mają wartość ponadczasową. 

 

PAKIET I

10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia poddane autorskiej obróbce w wersji elektronicznej,  wersja cyfrowa zdjęć po autorskiej obróbce

 

PAKIET II

20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia poddane autorskiej obróbce w wersji elektronicznej, wydruk wybranych 20 zdjęć na papierze jedwabnym (format: 15x23cm lub 13x18cm)

 

PAKIET III

30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia poddane autorskiej obróbce w wersji elektronicznej, wydruk wybranych 30 zdjęć na papierze jedwabnym (format: 15x23cm lub 13x18cm)

 

PAKIET IV

40 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia poddane autorskiej obróbce w wersji elektronicznej, wydruk wybranych 40 zdjęć na papierze jedwabnym (format: 15x23cm lub 13x18cm) lub tzw. EKO ALBUMIK 20x20cm zawierający całość zdjęć

 

Kto jak nie Wy lepiej oceni które zdjęcia z całej sesji będą najcenniejsze w rodzinnej galerii? Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie zgodnie z ilością zdjęć podaną w wybranym pakiecie. Pamiętaj zatem, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej. Wybrane przez Was zdjęcia poddane zostaną autroskiej obróbce. Oprócz zdjęć w wersji cyfrowej otrzymacie odbitki drukowane na wysokiej klasy papierze jedwabnym starannie zapakowane w ozdobne materiałowe lub papierowe pudełko.

*Klienci otrzymują tylko i wyłącznie wybrane opracowane zdjęcia zgodnie z ilością jaką obejmuje wybrany pakiet zdjęć.

*Do każdego pakietu można zamówić dodatkowe zdjęcia w cenie 35zł/ujęcie. 

Sesję rodzinną, sesję dziecięcą możecie podarować też bliskim jako zaproszenie na sesję zdjęciową. Otrzymany voucher na sesję foto jest do realizacji w dowolnym czasie i z pewnością Wasi bliscy będą ogromnie wdzięczni za tak szczególny prezent. 

 

 

Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Przemiłe w dotyku, nowoczesne w designie, absolutnie bezcenne albumy marki Crystal Albums. Projektowane z Waszych zdjęć, drukowane z niesamowitą precyzją, dostępne w różnych rozmiarach, teksturach i tonacjach.

Do każdego pakietu możemy stworzyć dla Was stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm, 20x30cm. 

Więcej o albumach możecie poczytać na moim blogu: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-oddaje-zdjecia-rodzinne-i-slubne-moim-klientom 

 

Ten typ zdjęć - fotografia rodzinna, fotografia dziecięca - to najbliższy mojemu sercu obszar działalności fotograficznej. Sesje naturalne - rodzinna sesje w plenerze, sesja domowa lifrestylowa - są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej.  Zdjęcia dziecięce tego typu tętnią życiem. Chwile zapisane na takiej sesji rodzinnej są jak najlepszy wehikuł czasu. 

Moje zadanie, oprócz profesjonalnie wykonanych fotografii, to stworzenie atmosfery, w której poczucie się swobodnie. W trakcie sesji rodzinnych to dla Waszego uśmiechu, dla uśmiechu Waszych dzieci jestem w stanie zrobić wiele.

 

Sesje rodzinne, dziecięce dopasowane są oczywiście do wieku i możliwości dzieci.  Ponadczasowe sesje tworzymy w malowniczym plenerze, w Waszym domowym zaciszu, czasem także z wykorzystaniem ciekawych wnętrz. Sporo informacji o sesjach rodzinnych i porad dotyczących stylizacji i miejsc do sesji znajdziecie na moim blogu  

 

Myślisz o podobnej sesji? Umów się już dziś: 

izabelagawronfotografia@gmail.com | 571 413 257 | Formularz kontaktowy