Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja ślubna w lesie. Jak najlepiej zaplanować plener ślubny?

Sesja ślubna w lesie. Jak najlepiej zaplanować plener ślubny?

Jak to właściwie jest z tą sesją ślubną w plenerze? Czy zrobić ją w dniu ślubu czy może lepiej na spokojnie spotkać się w inym dniu?

Plener ślubny na Śląsku - kiedy i gdzie?

To zależy od Waszych oczekiwań. Jeśli marzycie o długiej i wielowątkowej sesji plenerowej zdecydowanie polecam byście zaplanowali zdjęcia w innym dniu. Na Śląsku mamy mnóstwo ciekawych miejsc na sesję ślubną - od gór po Jurę, przez miejskie klimaty aż po rozległe tereny zielone na obrzeżach aglomeracji. Jeśli jednak czujecie, że emocji z dnia ślubu już nie da się powtórzyć to zdecydowanie postawcie na plener ślubny w tym samym dniu. Najczęściej planujemy taką sesję w przerwach, rozkładamy na dwa trzy wyjścia na kwadrans. Na plenerową sesję ślubną w dniu ślubu potrzebujemy łącznie około 30-40 minut. Oczywiście wszystko dzieje się w pobliżu miejsca gdzie odbywa się Wasze wesele. Do takich zdjęć wystarczy nam skrawek zieleni, fajnej architektury, łąka, las, stara stodoła. Piękne zdjęcia zrobią emocje, które macie w sobie w tym dniu. 

Klaudia i Marcin zdecydowali się na sesję plenerową w innym dniu. Wspólnie szukaliśmy pomysłów na ten plener ślubny. Las inspiruje mnie od zawsze. Kojący szum drzew, zapach mchu, nastrój leśnych ścieżek - to wszystko może stanowić doskonałe tło do sesji jaką jest plener ślubny. Podobnego zdania byli Klaudia i Marcin. To duet bardzo świadomy zarówno estetycznie jak i fotograficznie. Motywem przewodnim ich dekoracji ślubnych była paproć. Szukając miejsca na sesję ślubną chcieliśmy bardzo ten detal zaakcentować. W poszukwaniu kwiatu kwitnącej paproci wybraliśmy się do Rezerwatu Segiet. Podczas tego pleneru towarzyszyło nam boskie światło. 

Pospacerujcie z nami leśnymi ścieżkami, a jeśli interesują Was zdjęcia ślubne odsyłam do zakładki portfolio i na blogowe wpisy ślubne.

39/62/499a2ab2955239bd27f38ee38d0a79746c8ff46f.JPG

43/63/sesja-slubna-w-plenerze-obraczki.JPG

76/63/sesja-slubna-plener.JPG

63/89/zdjecia-slubne-bytom.JPG

73/23/zdjecia-slubne-plener.JPG

68/10/plener-slubny-bytom.JPG

30/41/zdjecia-slubne-w-plenerze-para-mloda.JPG

84/60/fotografiaslubnakatowice077.jpg

43/66/portret-pary-mlodej.JPG

62/71/sesja-slubna-w-plenerze.JPG