Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja ciążowa w Parku Śląskim.

Sesja ciążowa w Parku Śląskim.

Miniona jesień rozpieszczała nas piękną pogodą, ciepłą aurą, wspaniałym światłem. Właśnie ta kolorowa jesień miała być i stała się tłem przepięknej sesji ciążowej. Razem z Moniką i Arturem długo czekaliśmy na to spotkanie. I kiedy się wreszcie udało w trakcie tej sesji było wszystko - gesty i emocje pokazujące jak jesteście dla siebie ważni, światło i zaangażowanie o jakim każdy fotograf marzy. Sesje jesienią mają swój niepowtarzalny urok, zwłaszcza kiedy przed obiektywem ma się tak urzekającą Parę.

A jako że Monika i Artur wybrali łączony pakiet zdjęć "brzuszek i maluszek". Minęło zaledwie kilka chwil i spotkaliśmy się ponownie, tym razem na sesji noworodkowej w moim studiu. Na świat przyszła Oliwka. W minimalistycznej wręcz stylistyce stworzyliśmy rodzinne ujęcia Oliwki z rodzicami a także pokoleniowe z dziadkami. Dziękuję za ogrom zaufania, jakim mnie obdarzacie. Efektem tych dwóch spotkań były fotoalbumy, które w świątecznej atmosferze świąt powędrowały w ręce niczy świąteczne prezenty powędrowały w grudniu w ręce bohaterów dzisiejszego wpisu.

Poznajcie Oliwkę, jej cudownych rodziców i dziadków. Jeśli myślicie o takiej sesji łączonej: sesja ciążowa plus sesja noworodkowa zapoznajcie się z moim portfolio i ofertą:

 sesja noworodkowa sesja ciążowa oferta

Do zobaczenia!

39/21/zdjecia-ciazowe-slask.jpg

75/94/sesja-ciazowa-katowice.jpg

39/18/sesja-ciazowa-w-plenerze.jpg

78/85/zdjecia-ciazowe-w-plenerze.jpg

54/17/sesja-ciazowa-w-parku-slaskim.jpg

71/57/zdjecia-noworodkowe-z-dojazdem-do-klienta.jpg

12/20/sesja-noworodkowa-w-studio.jpg

53/89/zdjecia-pokoleniowe.jpg

69/86/sesja-noworodkowa-zdjecia-pokoleniowe.jpg

28/47/sesja-noworodkowa-z-udzialem-dziadkow.jpg